“Gribu zināt, kā rīkoties ar “Medni”, iegādājoties jaunu telefonu? No vecā telefona “Medņa” konts jāizdzēš, jaunajā jāsāk viss atkal no nulles vai kā citādi?” vaicā kāds mednieks.
Ja nopirkts jauns telefons, nekas īpašs nav jādara, vienkārši jāautorizējas ar to pašu e-pastu un savu paroli, nekādi jauni reģistri nav jāveic. Līdzīgi kā, piemēram, ar jebkuru e-pastu – pieslēdzoties no darba datora savam e-pastam, nav jāveido jauns konts, jo ir iespējams autorizēties, izmantojot jau esošo. Jaunajā telefonā jāinstalē lietotne “Mednis” un jāautorizējas ar tiem pašiem datiem, kas izmantoti iepriekšējā telefonā.
Ja ir nepieciešamība, var autorizēties vairākās ierīcēs, piemēram, telefons un planšete vai telefons IOS un telefons “Android” (ja nu kādam ir divi). Svarīga atšķirība ir tāda, ka vienā telefonā uzmērītie dati neparādīsies otra telefona sarakstā, t.i., ja, piemēram, ar “Samsung” telefonu piereģistrēji savā “Medņa” kontā divus novērojumus, bet, izmantojot to pašu kontu, ar “Apple” telefonu aizbrauci medībās un nomedīji mežacūku – informācija par nomedīšanas faktu “dzīvos” tikai “Apple” telefonā, “Samsung” par to neko nezinās. Tas pats ir ar novērojumiem. Attiecīgi “Apple” nezinās, ka tas pats lietotājs “Samsung” telefonā iesniedzis divus novērojumus. Visi dati, ko sūta telefons uz VMD, glabājas lokālajā telefona datu glabātavā, un aizceļot uz svešu telefonu tie nespēj.
Katrā jau bišķiņ tas maliķa gēns sēd iekšā! Arvīds Ozols. “Šauj garām!” #194 epizode
Septembra numurā par aļņu selektīvu medīšanu
Abonē žurnālu Medības 2023. gadam